GERLACH REZORT od VI Group

GERLACH REZORT

najlepšia investícia je relax

GERLACH REZORT od VI Group

GERLACH REZORT

najlepšia investícia je relax

GERLACHOV

Hotelový program

Gerlach rezort je atraktívny investičný projekt ktorý spája rekreačný pobyt v novom rezorte s výhodami relaxu v lokalite Tatier. Spoločenské zariadenia a len niekoľko krokov vzdialený 4* hotel ponúknu široké voľnočasové aktivity nielen pre mladé rodiny ale aj pre aktívnych rezidentov. Výhodou apartmánov v Gerlach rezorte je ich lukratívna lokalita, možnosť letnej aj zimnej turistiky v očarujúcej prírode, cyklistika, či zimné športy v okolitých lyžiarskych strediskách. 

Projekt ponúka spojenie investičnej nehnuteľnosti, atraktívnej ceny a starostlivosti pre jej užívateľov, ale aj možnosť výnosu vďaka bezstarostnému celoročnému zabezpečeniu prenájmu a kompletnej správy nehnuteľnosti.

Pre vaše maximálne pohodlie vám ponúkneme možnosť využívať správcovské služby, ale aj možnosť zabezpečiť prenájom apartmánu v čase, keď ho neplánujete používať. 

 

Hotelový program

Aby pre vás nová nehnuteľnosť nebola príťažou, ponúkame vám, v prípade vášho záujmu, kompletné správcovské služby. Zabezpečíme prenájom vášho apartmánu v čase, keď ho nebudete využívať a komplexné hotelové služby – pravidelné upratovanie, služby recepcie, starostlivosť o hostí a pod. Hotelový program Vám zaručí atraktívny a pravidelný výnos z ceny ubytovania. Pre zaradenie apartmánu do tohto programu musí váš apartmán spĺňať naše podmienky ohladom ktorých  kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Záleží len na vás, do akej miery budete apartmán používať a do akej miery ho poskytnete na prenájom. Zhodnoťte vašu investíciu, a majte pravidelný výnos bez akýchkoľvek starostí.

 

Modelový výpočet ročného výnosu z prenájmu apartmánu

Vyťaženosť

Hrubý príjem

Zisk majiteľa

40%

7 300,00 €

5 110,00 €

60%

10 950,00 €

7 665,00 €

80%

14 600,00 €

10 220,00 €

Hľadáte ideálne bývanie, alebo investíciu?

Zastavte sa u nás a prebierieme možnosti